Wynajmij hotel w Zakopanem i ciesz się niezwykłą wiosną

W zimowej stolicy Polski warto spędzać wolny czas także w okresie wiosenno-letnim. Budząca się do życia przyroda odkrywa przed nami niesamowite widoki, które długo będziemy wspominać. Przed wyjazdem do Zakopanego należy zadbać o przysłowiową wisienkę na torcie, czyli zarezerwowaniu hotelu. Komfortowy nocleg doskonale uzupełni piesze wędrówki po górskich szlakach.

Spacery po trudno dostępnych zimą trasach niosą ze sobą wiele atrakcji. Kwitnące łąki, wszechobecna zieleń i wychodzące z ukrycia zwierzaki to tylko niektóre z powodów do wizyty w Zakopanem. Wiosny w tym mieście nie powinni także przegapić ludzie pasjonujący się fotografią. Niezwykłe plenery gwarantują wykonanie zdjęć budzących podziw naszych znajomych, ale i nie tylko. Topniejący śnieg odsłania też inny atut stolicy polskich gór, czyli architekturę. Stylowe wille, unikatowe chaty od dziesiątek lat przyciągają uwagę turystów z całego świata. A chwilę wytchnienia znajdziemy oczywiście w jednym z wielu punktów gastronomicznych działających na Krupówkach. Warto wspomnieć, że na przełomie kwietnia i maja pod Giewont zjeżdżają gwiazdy światowej muzyki na Wiosnę Jazzową. Podczas kilkudniowego pobytu z pewnością nuda nam nie zagraża.

Gdzie dokonać rezerwacji hotelu?

Zwłaszcza wtedy, gdy zarezerwujemy pobyt w pięknie położonym i renomowanym hotelu. Jednym z obiektów spełniającym wspomniane kryteria jest Mercure Zakopane Kasprowy z widokiem na Tatry. Dla gości przygotowano 288 pokoi o różnym standardzie. Już podstawowe wyposażenie zapewnia komfortowy wypoczynek - do dyspozycji podróżnych są m.in. bezprzewodowy internet, telewizja czy funkcjonalna łazienka. Hotel oferuje również dodatkowe usługi w postaci chociażby basenu albo centrum fitnes. Mercure Zakopane Kasprowy posiada trzy restauracje, z czego drewniana karczma "Kasprowy" otwierana jest 1 kwietnia, kusząc tradycyjnymi potrawami góralskimi i muzyką ludową graną na żywo.

Osoby szukające hotelu w Zakopanem powinny odwiedzić stronę www.accorhotels.com/pl/hotel-3399-hotel-mercure-zakopane-kasprowy/index.shtml i sprawdzić ofertę. Pod wspomnianym adresem można dokonać rezerwacji, dzięki czemu odpowiednio wcześnie zabezpieczymy miejsca noclegowe dla siebie, rodziny albo znajomych.